New Yorker online shop

New Yorker online shop

Nakupujete radi na internete? Patríte medzi ľudí, ktorí si najprv prezrú tovar v kamennej predajni a potom hľadajú na internete najlepšiu cenu? Nebojte sa, nie ste zločinci, takýchto ľudí na naozaj veľa.

Ak ste navštívili aj predajňu New Yorker a našli ste si tam niečo zajímavé, určite by ste si to chceli za nižšiu sumu kúpiť v nejakom New Yorker online shope. Žial, asi vás sklameme. Sieť predajní New Yorker pôsobí výhradne mimo internetu. Nájdete síce aj oficiálne webové stránky New Yorker a to na adrese www.newyorker.de, no priamo tam nenakúpite. Viete si na nich pozrieť aktuálny katalóg Smog, Censored, či Fishbone, nájdete aj ceny oblečenia New Yorker, no stránka neponúka možnosť objednania online. Škoda.

New Yorker e-shop


Ako sme už spomenuli, ak si chcete vybrať nový kúsok oblečenia, v New Yorkeri jedine priamo v kamennej predajni, e-shop New Yorker bohužiaľ nenájdete. Skúste si prezrieť online katalóg, čo vám síce nenahradí New Yorker online shop, no budete mať aspoň predsavu, čo v predajni hšadať. Na Slovensku je predajní New Yorker hojne. Stačí sa pozrieť na zoznam predajní, nájsť nabližšiu vo vašom meste a može sa nakupovať!